جهت جستجوی محتوای گروه اگزیت، از کلیدواژه مناسب در فیلد مقابل استفاده نمایید. سپس، نتایج در قسمت جستجوی پیشرفته، قابل بهینه‌سازی خواهد بود.

 

فرصت‌های شغلی

پنجـره فرصت‌های شغلی  در گروه همکاری‌های اقتصادی اگست!

شرکت گروه همکاری‌های اقتصادی اگست به عنوان مجموعه‌ای فعال در زمینه طـراحی، اجـرا و مشـــاوره در حوزه کسب و کارهای نوپا و کوچک ایرانی، متشکـل از اساتیــد و کارشناسان برجستـه حوزه مدیریت، به منظور توسـعه کمی و کیفی سرمایه‌های انسانی گـروه،  از افراد شایسته و علاقمند به رشـد و یادگیـری در محیطی حرفه‌ای و پویـا، برای نقش‌های سازمانی زیر دعوت به همکاری می نماید.

 1. مدیر اجرایی واحد اقتصادی (مستقل - شراکت)
 2. مــدیـر بــازاریابی و توســعه بازار
 3. کارشناس ارزیابی طرح‌های اقتصادی
 4. کارشناس طراحی صفحات وب – مبتنی بر Drupal Framework

 

جذب کارآموز به صورت محدود در هر یک از زمینه‌های زیر (مدت کارآموزی ۳ ماه، با امکان دریافت حقوق طی دوره):

 1. کارشناس تولید محتوا
 2. آشنایی کامل با HTML و CSS (افرادی که با sCSS یا Grid آشنایی داشته باشند، در اولویت خواهند بود) و به فعالیت در زمینه گرافیک و طراحی قالب علاقمند باشند.
 3. افرادی که به هر یک از زبان‌های برنامه‌نویسی تسلط کامل داشته باشند (ترجیحاً PHP، Python، Java).
 4. افرادی که با پلتفرم‌های تحت وب نظیر Sympthony, CakePHP, Ruby on rails, django آشنایی داشته باشند.
 5. افرادی که با پایگاه داده‌های mysql و یا postgresql آشنایی داشته باشند.

 

نکته های قابل تأمــل:

 • به منظور اطلاع از شـرح شغل، تجربیات و مهارت‌های مورد نظر، شرایط احراز و کـد شغلی (جهت استفاده در فرم مذکـور)، لطفاً بر روی  لینک ردیف‌های شغلی بالا کلیک نمایید.
 • در صورت علاقمندی و برخورداری از شرایط عمومی و اختصاصی، لطفاً نسبت به تکمیل فرم درخواست همکـاری، اقدام نمایید.
 • با تکمیل و ثبت اطلاعات خواسته شده، نسبت به صحت کامل تمامی مندرجات اذعان داشته و اعلام می‌دارید که آیین نامه (استخدامی) همکاری با گروه را به صورت کامل و دقیق، مطالعه نموده و حسب مورد متعهد به ارائه اسناد مثبته، خواهید بود.

شرکت گروه همکاری‌های اقتصادی اگست در اقدامی متفــاوت مصمم است نسبت به بـاز نگه‌داشتن پنجـره فرصـت شغلی به مدت نامحدود اهتمام ورزد! از این روی، از شمــا با هر تخصص و یـا ایده‌ای خارج از موارد ذکر شده بالا، دعوت می‌نماید نسبت به تکمیل فرم درخواست همکـاری اقدام نمایید. قطعاً کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به بررسی موضوع اقدام نموده و با شما تماس خواهند گرفت.