جهت جستجوی محتوای گروه اگزیت، از کلیدواژه مناسب در فیلد مقابل استفاده نمایید. سپس، نتایج در قسمت جستجوی پیشرفته، قابل بهینه‌سازی خواهد بود.

 

پروفایـل شرکـت

گروه همکاری‌های اقتصادی اگست، گروه اگزیت در یک نگاه

گروه همکاری‌های اقتصادی اگست - در یک نگاه

شرکت «گروه همکاری‌های اقتصادی اگست» شخصیتی حقوقی با شاکله سهامی خاص و برآمده از، همت جمعي از دانش‌آموختگان دانشگاه‌های تهران و صنعتی شریف است، که در سال 1382 به شماره 212492 با نام تجاری «گروه اگزیت» در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی، در استان تهران به ثبت رسیده است.

فلسفه وجودی این شرکت در ذهن مدیران ارشد آن، تلاش در راستای اقتصاد برونزا و افزایش سهم شرکت‌های ایرانی در زنجیره ارزش محصولات و خدمات جهانی، در کنار حفظ، تقويت و توسعه بهینه حقوق زیرگروه‌های ذینفع خود بوده و هست، و در این خصوص با بهره‌گیری از نبوغ استعدادهای ایرانی و دانش کارآمد و به روز، از بدو تأسیس مشخصاً مشغول ارائه خدمات به گروه‌های ذینفع (شرکت‌های نوپا، کوچک و متوسط) می‌باشد. فعالیت اصلی این شرکت، شامل مشاوره، برون سپاری و ارائه خدمات تخصصی توسعه کسب و کار در چند محور شامل مواردی است که در زیر به مهمترین آنها اشاره شده است:

  • شناسایی، جذب، توانمندسازی کسب و کارها و شرکت‌های دانش-محور، کمک به دستیابی به بلوغ سازمانی و به کارگیری ظرفیت‌ها از طریق شبکه‌سازی با شرکت‌های دارای مزیت نسبی ایرانی در صنعت مربوطه
  • پژوهش، بررسی، نظارت، پایش و کنترل مولفه‌های پویای بازار به منظور تدوین استراتژی و ارائه راهکار‌های تأمین مالی و ورود، با استفاده ابزارهای مدیریت تصمیم در این حوزه،
  • تعریف و پیشنهاد پروژه‌های سرمایه‌گذاری به همراه استراتژی ورود به بازار، ارزیابی توجیه فنی و اقتصادی، مدل‌سازی مالی پروژه، انجام مطالعات امکان‌سنجی، تدوین مدل و طرح کسب و کار
  • مذاکره و رای‌زنی مراحل انتقال دانش، فناوری و استقرار ماشین‌آلات، تجهیزات و خدمات مربوطه
  • و نهایتاً ارائه خدمات تخصصی مدیریت صادرات و توسعه بازار نظیر مطالعه بازارهای هدف، مذاکره و عقد قرارداد با مشتریان بالقوه و صادرات محصولات کامودیتی (کالای اولیه) و واسطه‌ای مقیاس‌پذیر می‏باشد.

افتخار ما این که در تعامل نزدیک با اساتید مجرب و کارشناسان توانمند در رشته‌های مدیریت، اقتصاد و ارتباطات، موفق شدیم با شکل‏‌گیری هسته‌های مشاوره، آموزش و پژوهش در رشته‏‌های فوق‌الذکر نسبت به ارائه طیف گسترده‌ای از خدمات به بنگاه‌های کوچک و متوسط اقدام نماییم.

شرکت گروه همکاری‌های اقتصادی اگست، به عنوان مجموعه‌ای دانش‌بنیان، به واسطه برخورداری از پشتوانه علمی و تخصصی مدیران و کارشناسان خود، تلاش می‌نماید تجربیات موفق و در دسترس را با مدل‌های جبران خدمات نتیجه محور برای شما فراهم نماید. لطفاً در صورت وجود هرگونه پرسش یا پیشنهاد در خصوص خدمات این شرکت با ما تماس بگیرید.