جهت جستجوی محتوای گروه اگزیت، از کلیدواژه مناسب در فیلد مقابل استفاده نمایید. سپس، نتایج در قسمت جستجوی پیشرفته، قابل بهینه‌سازی خواهد بود.

 

گروه اگزیت، ارائه دهنده خدمات اکوسیستم نوآوری در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰

گروه اگزیت، ارائه دهنده خدمات اکوسیستم نوآوری در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰

شرکت «گروه همکاری‌های اقتصادی اگست» با نام تجاری «گروه اگزیت» افتخار دارد به عنوان یکی از پیشتازان ارائه مشاوره، مربیگری و برون‌سپاری خدمات قبل و بعد از سرمایه‌گذاری بذری، در حوزه ارزیابی و توسعه ایده، توسعه مشتری و تحقیقات بازار، مدل‌سازی مالی جهت طرح‌های توجیهی و تجاری و نهایتاً ارزش‌گذاری پیش از جذب سرمایه و بهره‌برداری از محصول؛ و همچنین بعد از ایجاد تقاضا و اقبال بازار، تحلیل مشتری، راستی‌آزمایی اولیه (Due dilience) و تدوین مدل‌های پیش‌بینی در حوزه‌های تقاضا، نرخ ریزش مشتری، بخش‌بندی بازار، فهرست قابلیت‌های با اولویت محصول و مدل‌سازی ریسک برای مرحله جذب سرمایه دور اول، در کنار استارتاپ‌ها و هسته‌های کارآفرین قرار داشته باشد.

گروه اگزیت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰

تلاش این گروه در ارائه تمامی این خدمات، در راستای روش‌شناسی راه‌اندازی کسب و کار و کارآفرینی مبتنی بر شواهد صورت می‌گیره، که مستندات و خروجی اون‌ها نه تنها به عنوان پایه محکمی در جلسات جذب سرمایه به کار گرفته می‌شه، بلکه در نهایت در قالب داشبورد عملیات برای سنجش شاخص‌های کلیدی و اصلاح انحرافات هم خواهد بود.

'گروه اگزیت ارائه دهنده خدمات کارآفرینی مبتنی بر شواهد

لطفاً به منظور بازدید از غرفه مجازی شرکت در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰ به این آدرس مراجعه نموده و یا به منظور دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به مطالعه کاتالوگ خدمات این گروه اقدام بفرمایید.