جهت جستجوی محتوای گروه اگزیت، از کلیدواژه مناسب در فیلد مقابل استفاده نمایید. سپس، نتایج در قسمت جستجوی پیشرفته، قابل بهینه‌سازی خواهد بود.

 

مدل سازی مالی چند بعدی چیست

مدلسازی چند بعدی چیست؟
در حوادث شام و دیگر مناسبت های اجتماعی شرکت می کنم، این موضوع مشترک است که موضوع بحث به عنوان "کار" پایان می یابد. وقتی به دوستانم می گویم که شرکت ما یک ابزار مدل سازی مالی چند بعدی را ایجاد می کند، من اغلب نگاهی بی نظیر و بسیاری از سوالات پیگیری ناامید می کنم.

بسیاری از کاربران ما در هنگام صحبت کردن در مورد گروه اگزیت با همکاران و همکاران خود در چنین مشکلی قرار دارند. در این پست وبلاگ، من چهار مفاهیم کلیدی گروه اگزیت را در زبان ساده توضیح می دهم تا به ما کمک کنیم همه کارهای بهتر را انجام دهیم که این محصول فوق العاده را تبلیغ می کنند.

ابعاد به عنوان اسم

مهمترین مفهوم برای درک جنبه چند بعدی گروه اگزیت . ابعاد اغلب با اسامی استفاده می شود که برای توصیف مدل مورد نظر شما طراحی شده اند. به عنوان مثال: ما تولید کننده محصولات است و ما می خواهیم مدل رشد فروش واحد را در طول زمان در مناطق مختلفی که ما به آنها فروش می دهیم، مدل کنیم. این اسم ها - محصولات، مناطق و زمان - سه بعدی را که می خواهید در مدل خود بسازید، تشکیل می دهند. این به این معنی است که شما به اندازه ابعاد مدل فکر می کنید بسیار کمتر گیج کننده و قابل دسترس تر است.

فرمول های ساده زبان در ابعاد

هنگامی که ابعاد ایجاد شده است، می توانید فرمول ها را در این ابعاد بسازید و کارایی فرمول فوق العاده ای را ایجاد کنید. اغلب یک فرمول می تواند کار هزاران و هزاران سلول را انجام دهد. هر کس می تواند درک کند که حفظ یک فرمول گروه اگزیت به جای هزاران فرمول صفحه گسترده، یک بازده بزرگ بازده است و احتمال اشتباهات را بسیار کاهش می دهد.

تکه و تاس

ابعاد در میان سه محور بسیار آسان است تا بتوانید دیدگاه های مختلفی از داده های خود داشته باشید، در حالی که شما توانایی ادامه دادن به مدل سازی و تنظیم منطق فرمول را دارید. ما آن را "همیشه در حال چرخش" می نامیم - و این یک مفهوم واقعا قدرتمند است.

داده ها

مدلسازان همه نیاز به داده دارند، و این معمولا از طریق دست دستی دستی، واردات سی سی و یا حتی مستقیم از سیستم های پایگاه داده بزرگ ارائه می شود. گروه اگزیت می تواند به وسیله ی ساخته شده در اتصالات داده ها و فن آوری های JDBC به تقریبا هر منبع داده به سرعت و به آسانی با کمترین مشارکت در فناوری اطلاعات ارتباط برقرار کند.

من گاهی می شنوم که مردم از عبارت "گروه اگزیت اکسل در استروئیدها" استفاده می کنند. من تمایل ندارم از این اصطلاح استفاده کنم چون قدرت گروه اگزیت را کم می کند. گروه اگزیت بسیار قدرتمند و ساده تر از یک صفحه گسترده است. ما یک ابزار حرفه ای هستند که کاربران می توانند برای ایجاد ارائه های بسیار پویا داده ها و به دست آوردن بینش ارزشمند استفاده کنند ... که اغلب به راحتی در صفحه گسترده امکان پذیر نیست.

گروه اگزیت با توجه به شایستگی های خود متمایز می شود.

بنابراین، دفعه بعد که شما فرصتی برای گفتن یک خبر خوب درباره گروه اگزیت می دهید، این چهار نکته را ذکر کنید!