جهت جستجوی محتوای گروه اگزیت، از کلیدواژه مناسب در فیلد مقابل استفاده نمایید. سپس، نتایج در قسمت جستجوی پیشرفته، قابل بهینه‌سازی خواهد بود.

 

هوشمندسازی تجهیزات، قطعات و ماشین آلات تولیدی

تأمین مواد اولیه، تجهیزات، قطعات و ماشین‌آلات تولیدی

هوشمندسازی تجهیزات، قطعات و ماشین‌آلات تولیدی

بر اساس سالیان سال تجربه بازرگانی و اجرا، اینچنین مشخص شده که اطمینان از صحت و اصالت خرید، تنها در صورتی ممکن است که اصالت کانال خرید از مبدأ تا انبار مصرف‌کننده قابل اثبات و پیگیری باشد. لذا گروه همکاری‌های اقتصادی اگست تمامی تلاش خود را در خصوص ایجاد ارتباطات مؤثر خرید خارجی از تولید کننده و تأمین کنندگان بین‌المللی متمرکز نموده است.
گروه اگست با سازماندهی زنجیره تأمین و مدیریت شعب و مدیریت متمرکز آن توانسته است علاوه بر ارائه خدمت به مشتریان ارزشمند خود، واحدهای عملیاتی خود را نیز به خوبی و در زمان مناسب از پروژه ها تغذیه نماید و با کاهش قیمت تمام شده پروژه های خود گامی دیگر در، جهت تأمین رضایت مشتریان بر دارد. مهمترین مزیت‌ تأمین تجهیزات و ماشین‌الات از طریق مجموعه خدمات این شرکت شامل موارد زیر می‌باشد:

  • مشاوره و نظارت بر خریدهای داخلی و خارجی پروژه‌ها و سازمان‌ها
  • ارائه فوری تجهیزات از طریق شبکه تأمین کالا و تجهیزات و خرید پروژه‌ها در حداقل زمان ممکن از خارج از کشور
  • خدمات پس از فروش گسترده از طریق شبکه نمایندگی های شرکت در استان‌های کشور
  • همکاری در برنامه‌ریزی پروژه ها در خصوص تأمین تجهیزات

مشاوران گروه همکاری‌های اقتصادی اگست آمادگی دارند نسبت به ارائه خدمات مشاوره تأمین کالا و تجهیزات و ماشین‌آلات خط تولید کارخانجات و همچنین ارائه استعلام قیمت جهت پروژه‌ها اقدام نمایند. علاقمندان می‌توانند به منظور استعلام شرایط قیمت و تحویل با کارشناسان تماس گرفته و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارند.