جهت جستجوی محتوای گروه اگزیت، از کلیدواژه مناسب در فیلد مقابل استفاده نمایید. سپس، نتایج در قسمت جستجوی پیشرفته، قابل بهینه‌سازی خواهد بود.

 

اخبار و رویدادهای کسب و کار

گروه اگزیت، ارائه دهنده خدمات اکوسیستم نوآوری در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰

گروه اگزیت، ارائه دهنده خدمات اکوسیستم نوآوری در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۰

«گروه اگزیت» افتخار دارد به عنوان یکی از پیشتازان ارائه مشاوره، مربیگری و برون‌سپاری خدمات قبل و بعد از سرمایه‌گذاری بذری، در حوزه ارزیابی و توسعه ایده، توسعه مشتری، مدل‌سازی مالی و ارزش‌گذاری پیش از جذب سرمایه و بهره‌برداری از محصول؛ و همچنین تجزیه و تحلیل مشتری، راستی‌آزمایی اولیه (Due dilience) و تدوین مدل‌های پیش‌بینی در حوزه‌های تقاضا، نرخ ریزش مشتری، بخش‌بندی بازار، فهرست قابلیت‌های با اولویت محصول و مدل‌سازی ریسک برای مرحله جذب سرمایه دور اول، در کنار سایر اجزای اکوسیستم نوآوری کشور در کنار تیم‌های راه‌انداز و کارآفرینان قرار داشته باشد.

طرح توجیهی وام سامانه کارا - معرفی گروه اگزیت به عنوان مشاور معتمد به بانک های عامل

مشاور طرح توجیهی سامانه کارا

گروه همکاری‌های اقتصادی اگست به عنوان مشاوره معتمد (مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان تهران) در زمینه تدوین و نگارش طرح توجیهی لازم جهت ثبت نام در سامانه کارا جهت دریافت وام طرح اشتغال فراگیر و وام طرح اشتغال روستایی و عشایری انتخاب و به بانک‌های عامل معرفی گردید.

حمایت رسمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران از گروه اگزیت

حمایت دانشکده کارآفرینی

دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، طی قراردادی شرکت گروه همکاری‌های اقتصادی اگست را به منظور ارتباط هرچه بیشتر صنعت و دانشگاه و تبادل نظر میان اساتید و خبرگان این حوزه در خصوص طرح‌ها و برنامه‌های این شرکت، از سال 1392-1395 در شمول کسب و کارهای مورد حمایت خود قرار داد.

گروه اگزیت به عنوان مرکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی

گروه همکاری‌های اقتصادی اگست در تاریخ ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ موفق به اخذ مجوز «مرکز مشاوره، اطلاع‌رسانی و خدمات کارآفرینی» به شماره ۹۳۲/۴۰/۳۲۲۱۵۹ از اداره کل اشتغال و کارآفرینی استان تهران - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گـردید. در این راستا، از این پس مرکز کارآفرینی گروه اگست آماده ارائه خدمات کارآفرینی به هسته‌های کارآفرین و استارت آپ‌ها می‌باشد.