ارزش گذاری کسب و کار

ارزش گذاری کسب و کار - شناسنامه

دسته‌بندی:
راهکار توسعه غیرارگانیک
مخاطبان:
کسب و کار نوپا
کسب و کار بالغ
قابل برون‌سپاری:
تماماً قابل برون‌سپاری به مشاور
قالب خروجی:
ارزش برآوردی و نسبت‌های مالی

ارزش گذاری کسب و کار - شرح خدمت

ارزش‌گذاری حقوق صاحبان سهام و نهایتاً کسب و کارهای نوپا و غیربورسی، به عنوان مبنای تمامی مذاکرات تأمین سرمایه، خرید یا فروش دارایی پویا (سهام کسب و کار) و برخی از راهکارهای توسعه غیرارگانیک توسعه کسب و کار (مشارکت، ادغام و تملیک)، یکی از کارکردها و خروجی‌های با اهمیت مدل‌سازی مالی است؛ که با روش‌ها و تکنیک‌های متفاوت قابل مشاوره و برون‌سپاری است. ارزش برآوردی کسب و کار وابسته به عوامل ۱) مفروضات پایه‌ای مدل، ۲) روش محاسبه و دقت مدل،‌ و البته ۳) شرایط کسب و کار خواهد بود. این مشاور با توجه به انتظار سرمایه‌گذاران مخاطب گزارش، معمولا به منظور ارائه این خدمت، از سه یا چهار روش به صورت توامان با روش تجزیه و تحلیل جریان نقدی تنزیل شده (مدل DCF) استفاده می‌نماید.

خروجی این گزارش، علاوه بر مذاکرات تأمین مالی کسب و کارهای نوپا، در رتبه‌بندی اعتباری، افزایش سرمایه از طریق (بدهی/سهام)، خریداری یا اجاره (کسب و کار/دارایی)، فروش دارایی‌ها/خروج از شراکت و مذاکرات ادغام و تملیک کاربرد خواهد داشت.

ارزش گذاری کسب و کار - مختصات

متوسط هزینه
12.65
متوسط زمان
15
تجربه مشاور
3

جهت اطلاع از بهترین قیمت‌ها و یا تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید!

کارشناسان گروه اگزیت آمادگی دارند پیشنهادهایی شامل شرح خدمات متناسب با نیاز کسب و کار شما را تنظیم نموده و با قیمت رقابتی جهت تصمیم‌گیری در اختیار تیم‌های راه انداز، استارتاپ‌ها و مدیران کسب و کارهای کوچک قرار دهند.

خدمات مشابه

Greek-Logo

با درج ایمیل خود، جهت دریافت راهنما و نکته‌های تخصصی روزانه، در خبرنامه ثبت‌نام نمایید؛
تا با راهکارهای داده-محور و رویکرد مبتنی بر شواهد توسعه کسب و کار گروه اگزیت، آشنا شوید.