جهت جستجوی محتوای گروه اگزیت، از کلیدواژه مناسب در فیلد مقابل استفاده نمایید. سپس، نتایج در قسمت جستجوی پیشرفته، قابل بهینه‌سازی خواهد بود.

 

با بهره‌گیری از زمــان و تخصص کارشناسان ما، در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید!

بر پایه یافته‌های تحقیقات بازار‌، تجزیه و تحلیل مدل مالی و شاخص‌های طرح توجیهی (امکان سنجی)، سرمایه گذاری توسعه کسب و کار را مشاوره و پیشنهاد می‌کنیم.

مشاوره سرمایه‌گذاری به مدت چندین دهه، به عنوان خدمتی تخصصی و مفید به سرمایه‌گذاران حقوقی و کارآفرینان کمک نموده، تا با رویکردی فنی و اقتصادی، ضمن تجزیه و تحلیل و ارزیابی زیرساخت‌، فناوری و منابع در دسترس، در برابر ضریب ریسک و نرخ بازدهی طرح، ضمن تبیین چرایی و چگونگی (استراتژی) فرصت‌های ورود به زنجیره ارزش محصولات و خدمات، نسبت به بهره‌برداری از این فرصت‌ها اقدام نمایند. سالیانه چندین هزار بنگاه خصوصی و دولتی، از خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری توأم با تحقیقات بازار، تجزیه و تحلیل صنعت، مدیریت و نظارت بر پیشرفت طرح، مشاوره انتقال فناوری، مشاوره تأمین منابع مالی، مشاوره حقوقی، طراحی و مهندسی فرآیندها و سایر خدمات تخصصی بهره‌ می‌گیرند؛ تا جاییکه سازمان توسعه صنعتی سازمان ملل متحد (UNIDO) از اواخر ۱۹۶۶، با مأموریت پیشبرد و شتابدهی همه جانبه و پایدار توسعه صنعتی کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای در حال گذار با رویکرد نوآوری، جهانی ‌سازی و محیط زیست پایدار در حوزه مشاوره سرمایه‌گذاری فعال بوده و هم‌اکنون نیز در بسیاری از برنامه‌های خود، از یک طرف توسعه‌دهنده و از طرف دیگر مصرف‌کننده این خدمات است. در این میان اقتصاد ایران نیز، پیرو تحولات منطقه‌ای و ظهور شرکت‌های دانش‌بنیان، ضمن پتانسیل بازتعریف نظم موجود، آبستن فرصت‌‌های بی‌بدیل ارزش‌آفرینی مشاوران این حوزه گردیده است.

نفوذ فناوری اطلاعات بر کلیه سطوح سرمایه‌گذاری، در کنار عوامل برون‌زایی همچون جهانی‌سازی و آزادسازی بازارها، تغییرات عمده در سیاست‌های جهانی، ابداع و اقبال از شکل‌گیری گروه‌های اقتصادی منطقه‌ای، تغییرات جمعیت‌شناختی، پیشرفت بهداشت و آموزش‌های عمومی، تغییرات در ترجیحات و الگوهای مصرف، ضرورت تغییر در ماهیت کلاسیک روش‌های مرسوم مشاوره را به خوبی تبیین می‌نماید. در این راستا گروه همکاری‌های اقتصادی اگست، افتخار دارد با ابداع و ایجاد تغییرات بنیادی در مدل سنتی مشاوره سرمایه‌گذاری، نسبت به توسعه پلتفرم‌های تخصصی و گزارشات متنوع، جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات و افزایش مزیت رقابتی کارآفرینان و بنگاه‌های تجاری، اقدام نماید؛ و باور دارد ارزش حقیقی این خدمات، مکنون در جمع‌سپاری فرآیند مشاوره ، بین مشاور و شرکای بین‌المللی آن به منظور ادغام زنجیره ارزش برون‌نگر می‌باشد.

اپراتورهای تلفن همراه
شرح گزارش در طول پنج سال آینده، انتظار می‌رود درآمد بازار ارتباطات ایران در CAGR به رشدی معادل 0.8 درصد دلار و یا 3.7 درصد ریالی بالغ شود. از محرک های اصلی رشد می‌تواند به اینترنت (داده...
03 اردیبهشت‌ماه 95
پرداخت موبایل بانک
این عبارت مخفف Unstructured Supplementary Service Data است و از جمله استانداردهای شبکه GSM به شمار می رود. ارتباط پیام از طریق USSD شباهت زیادی به انتقال پیام از طریق SMS دارد، اما با این حال بین آن...
07 مهـرمـاه 94
eCoupons سامانه فروشگاه ساز و تخفیف گروهی و صدور ووچر

اگرچه مدل کسب و کار تخفیف گروهی تاریخچه‌ای بسیار طولانی دارد،  در اقتصاد مدرن...

لطفاً نظر خود را درباره چیدمان، مطالب و وضعیت ظاهری وب سایت جدید شرکت گروه اگست با ما درمیان بگذاریـد...
عـالیــــــــه!
65%
مطالب نسبتاً مفید، در قالب ظـاهر بسیار جذاب ارائه شده است.
22%
گرافیک و چیدمان جذاب، ولی مطالب چنگی به دل نمی زنه!
3%
گرافیک و چیدمان پیچیده و در بعضی موارد می تواند گمراه کننده باشد، اگرچه مطالب مفید ارائه شده...
10%
گرافیک، چیدمان و مطالب متناسب با حوزه فعالیت شرکت انتخاب نشده است.
0%
تمام آرا: 551

آلبـوم تصــاویـر

 • بندر انزلی
 • خرید مستر کارت در ایران
 • کارت پیش پرداخت مستر کارت
 • پرداخت موبایل
 • ارائه درگاه پرداخت ارزی

استخدام و فرصت شغلی

تحقیقات بازار (تفصیلی)

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار (تفصیلی)، به کارآفرینان امکان می‌دهد تا ترسیم نقشه ذهنی و تحلیل رفتار مشتری، نسبت به مهندس ارزش ...

بیشتـر بخـوانید ...

مدیریت و مشارکت در پروژه

مدیریت پروژه

مشارکت مخاطره‌پذیر در پروژه‌های کارآفرینی به عنوان بخشی از بسته خدماتی گروه اگست، امکان تعریف زنجیره ارزش یکپارچه ...

بیشتـر بخـوانید ...

توسعه بازار- تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک، به عنوان یکی از راه‌کارهای توسعه بازار امکان دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان را برای کسب و کار ...

بیشتـر بخـوانید ...

طرح توجیهی و طرح کسب‌ و کار

feasibility-study

طرح توجیهی به عنوان مطالعه‌ای کلی شامل برنامه تولید محصول/خدمت، مطالعات بازار و برنامه فروش و برنامه مالی ...

بیشتـر بخـوانید ...

نوآوری ابزار ویژه کارآفرینان است، ابزاری که به وسیله آن، از تغییـــر به عنوان فرصـت، به منظور معرفی کسب و کار یا ارائه خدمت متفاوت بهره می‌گیرند. نوآوری می‌تواند به عنوان یک نظام منحصربه فرد معرفی شده، یاد گرفته شود و مورد آزمون قرار گیرد. کارآفرینان می‌بایستی به شکل هدفمند در جستجوی منابع نوآوری باشند، همان تغییـرات و نشانه‌هایی که خطوط راهنمای فرصت، به منظور نوآوری موفق هستند. کارآفرینان همچنین نیازمند یادگیری اصول و کاربرد نوآوری موفق هستند. - پیتـر دراکـر، "پـدر علم مدیریت نوین"

 • جذب نیروی انسانی
  استخدام
 • شبکه موبایل برای پرداخت اینترن
  شبکه موبایل برای پرداخت اینترنتی
 • برنامه پرداخت اینترنتی
  پرداخت اینترنتی