مدل سازی مالی

مدل سازی مالی - شناسنامه

دسته‌بندی:
راهکار توسعه غیرارگانیک
مخاطبان:
استارتاپ
کسب و کار نوپا
کسب و کار بالغ
قابل برون‌سپاری:
تماماً قابل برون‌سپاری به مشاور
قالب خروجی:
صورت‌ها و نسبت‌های مالی

مدل سازی مالی - شرح خدمت

شبیه‌سازی و برون‌سپاری آن یک روش نوین در پاسخ به افزایش ریسک و عدم اطمینان در مسیر راه‌اندازی و توسعه کسب و کار است، که با بهره‌گیری از تکنیک‌های مدل‌سازی مالی انجام می‌شود. در اینجا مشاور با ترکیبی از تکنیک‌های ریاضی، حسابداری، مالی و شاخص‌های کلیدی کسب و کار، یک نمایه انتزاعی (مدل) دقیق از وضعیت و عملکرد کسب و کار ترسیم می‌نماید، تا بتوانید پیش‌بینی نزدیک به واقعیتی از عملکرد آتی آن را، در حالات و سناریوها مختلف مجسم نمایید. تکنیک‌های مدل‌سازی این مشاور به تصمیم‌گیران کمک می‌کند تا «با متغیرها کار کنند» و درک درستی از تأثیر تغییرات متغییرها بر روی نتایج کسب و کار کسب نموده، و زمینه برای تصمیم‌گیری آگاهانه فراهم گردد.

خروجی برون‌سپاری مدل‌سازی مالی گزارشی مبتنی بر صفحه گسترده‌ست که با ورود هزینه‌ها و درآمدهای شما، بازدهی (رفتار) و سایر نسبت‌های مالی‌ پروژه یا کسب و کار را محاسبه و صورت‌های سود و زیان، ترازنامه و جریان نقد (معروف به مدل ۳ صورته، یا مدل مبنا) را گزارش می‌نماید؛ که البته مبتنی بر اقتضاء و نیاز می‌تواند تحلیل‌های پیچیده‌تری را نیز شامل شود.

مدل سازی مالی - مختصات

متوسط هزینه
7.9
متوسط زمان
15
تجربه مشاور
17

جهت اطلاع از بهترین قیمت‌ها و یا تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید!

کارشناسان گروه اگزیت آمادگی دارند پیشنهادهایی شامل شرح خدمات متناسب با نیاز کسب و کار شما را تنظیم نموده و با قیمت رقابتی جهت تصمیم‌گیری در اختیار تیم‌های راه انداز، استارتاپ‌ها و مدیران کسب و کارهای کوچک قرار دهند.

خدمات مشابه

Greek-Logo

با درج ایمیل خود، جهت دریافت راهنما و نکته‌های تخصصی روزانه، در خبرنامه ثبت‌نام نمایید؛
تا با راهکارهای داده-محور و رویکرد مبتنی بر شواهد توسعه کسب و کار گروه اگزیت، آشنا شوید.